KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915001
nr 1591 5001
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Ayurveda". Signerad. Olja på duk, 24x30cm, yttermått inklusive ram: 34x43cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:21:36
22/1 18:02:47
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson